Aktuálne

12.4.2019 – Zbierka trvanlivých potravín a hygienických potrieb – STOLČEK PRESTRI SA

Minulý týždeň sa naša škola už po tretíkrát zúčastnila zbierky  pre ľudí v núdzi pod názvom „Stolček prestri sa „. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým kolegom a žiakom, že sa nám spoločne podarilo pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Potraviny bol zaviesť priamo do skladu náš dobrovoľník – balič potravín Samuel Krajč z triedy III. FL .  FOTO

11.4.2019 – Deň narcisov – zbierka

V tento deň sa konal už 23.ročník Dňa narcisov. Do známej humanitárnej akcie sa každoročne zapája aj naša škola. V uliciach mesta boli vybraní žiaci z tried: I.DFT, II.DFT a III.FL. Aj keď nám počasie neprialo, žiaci odchádzali s úsmevom a odhodlaním pomôcť tým, ktorí pomoc potrebujú.

8.4.2019 – Futbal – okresné kolo

Dňa 8.4.2019 sa naši chlapci zúčastnili okresného kola BA II vo veľkom futbale. V skupine odohrali 2 zápasy. Do oboch zápasov vstúpili dobre a ujali sa vedenia. To však na víťazstvo nestačilo a prehrali oba duely.

 

5.4.2019 – Carl Zeiss Slovakia

Naši milí hostia – odborní vyučujúci zo SZŠ a VOŠ Praha, sa spolu s vedúcou  odboru p. Haladovou a žiakmi  2. 3. a  4. ročníka odboru očný optik, zúčastnili odbornej prezentácie firmy ZEISS. Témou prezentácie boli možnosti objednávania okuliarových šošoviek a okuliarových rámov, s využitím nových aplikácií  mobilných zariadení. Tieto umožňujú zákazníkom nákup podľa  individuálnych potrieb, čo vedie k ich maximálnej spokojnosti. FOTO

4.4.2019 – SOČ – krajské kolo

V krajskom kole SOČ nás reprezentovali štyria žiaci. Boli to A. Pavlovičová IV.FL, M. Toncar III.FL, K. Molnáriová IV.FL a V. Hupková III.FL. Dvaja žiaci presvedčili hodnotiacu komisiu, že ich práce sú natoľko zaujímavé a hodnotné pre spoločnosť, že postúpili do celoštátneho kola, ktoré sa bude konať 24. – 26. apríla 2019 v Košiciach. Viac …   FOTO

2.4.2019 – Sagitta z Brna na našej škole

Naši optici 2. 3. a 4. ročníka, sa spolu s vyučujúcimi odboru očný optik  zo SZŠ a VOŠ  Praha,  zúčastnili odbornej prezentácie pomôcok pre slabozrakých firmy Sagitta. Prezentácia začala krátkou prednáškou o vývoji týchto pomôcok a využitím moderných technológii pre slabozrakých. Po nej nasledovali praktické ukážky najmodernejších pomôcok, ktoré si mohli aj všetci prítomní  vyskúšať.  FOTO

1.4.2019 – Voľby do Európskeho parlamentu 2019

Informačnej kampane BSK s názvom „Voľby do Európskeho parlamentu 2019“ sa zúčastnila  naša III.FL.. Diskusia bola rozdelená do dvoch blokov, pričom prvá časť bola s poslancami Európskeho parlamentu  p. poslankyňou Beňovou, p. poslancom Štefancom a p. poslancom Škripekom, viac…

Staršie udalosti