Aktuálne

10.10.2019 – Očný screening v Poluse

Na počesť  „Medzinárodneho dňa zraku“ študenti 4.ročníka z odboru očný optik robili na pristroji  od firmy Essilor  očný screening, ktorým je možné zistiť, či človek potrebuje okuliare, resp. ako vidí s okuliarmi. Preverovali monokulárne a binokulárne videnie, farbocit a priestorové videnie. Pri zlých výsledkoch bola doporučená zmena okuliarov, alebo návšteva očného lekára. Fotky 

8.10.2019 – Deň župných škôl  – Pezinok

V rámci Dňa župných škôl sme úspešne prezentovali našu školu aj v Pezinku. Žiačky z odborov FL, ZL, OO, OT a ZUA predstavili  študijné odbory, opísali čo štúdium obsahuje a aké je uplatnenie absolventov v praxi. Prezentácia odborov pokračovala pri stánku, kde žiaci spolu s učiteľmi odpovedali na zvedavé otázky záujemcov. Fotky

4.10.2019 – Župné školy v AVIONE – boli sme tam

Na 9. ročníku  podujatia organizovaného Bratislavským samosprávnym krajom sa prezentovalo 54 stredných škôl a gymnázií. Okrem informačných stánkov  škôl bol na pódiu pripravený aj sprievodný program, kde sa striedali informácie o školách, odboroch vzdelávania, možnostiach štúdia a úspechoch škôl s vystúpeniami žiakov a pedagógov. Fotky

27.9.2019 – Európska noc výskumníkov

13.ročník prestížneho festivalu vedy na Slovensku- Európska noc výskumníkov, ktorej sa zúčastnili aj naši žiaci I.OO/OT a I.ZL s p.Hodálovou a p.Rejdovou v priestoroch Starej tržnice v Bratislave. Obsahom podujatia boli interaktívne prezentácie výskumníkov a inovátorov formou vedeckých stánkov, workshopov, zaujímavých prednášok a diskusií.

25.9.2019 – I.ročník Župného športového dňa BSK

V  areáli športu Pavla Gleska na Mladej Garde  sme si vychutnali  súboje vo futbale chlapcov i dievčat, v atletike a vo volejbale dievčat. Deň plný športu bol výnimočný najmä pre Eszter Panyikovú z II.ZUA, ktorá osobným rekordom v skoku do diaľky získala skvelé 3.miesto a naše futbalistky, ktoré v turnaji obsadili výborné 2.miesto. Tešíme sa na ďalšie športové momenty na budúci školský rok. FOTKY

25.9.2019 – K problematike obchodovania s ľuďmi

Na hodinách občianskej náuky upozorňujeme našich študentov  na možné podvodné správanie pri ponúkaní práce alebo ponuke cestovania. Tým sa zapájame do kampane Ministerstva vnútra SR a Ministerstva školstva pri šírení povedomia o fenoméne nachytávania obetí za účelom obchodovania s ľuďmi.

Staršie udalosti