Ponuky práce pre absolventov

Na tejto stránke sú zobrazené ponuky práce, ktoré ich poskytovatelia oznámili písomne alebo mailom na adresu školy. Škola neposkytuje všeobecný prehľad o pracovných príležitostiach ponúkaných na trhu práce pre absolventov ani nezodpovedá za pravdivosť obsahu ponúk.

Farmaceutický laborant ponuku práce v  EKOLEKAREN Skalica

diana.masiliuniene@ekolekaren.sk, 0915 888 011

17.8.2019
Očný optik eiffel optic, a. s. ponúka prácu na plný úväzok, prípadne skrátený úväzok v mestách: Bratislava, Zvolen, Banská Bystrica, Nitra, Dunajská Streda, Prievidza, Poprad, Prešov, Košice, Bardejov, Žilina. Podrobnejšie informácie radi záujemcom poskytneme na

našej e-mailov adrese info@eiffeloptic.sk  alebo telefónnom čísle 0911 087 149

17.8.2019
Zubný asistent Do novej zubnej ambulancie v Dunajskej Strede prijmem na TPP zubnu asistentku. Nastup mozny od 9/2019. V pripade zujmu ma kontaktuje na 0907717143
12.7.2019
Zubný asistent Do modernej zubnej kliniky Dr. Martin v Petržalke prijmeme zubných asistentov na TPP. Nástup po dohode. Ponúkame 900€ a po skúšobnej dobe  zvýšenie + motivačný finančný bonus každý mesiac spustený po skúšobnej dobe. Ponúkame 13. a 14. plat. Organizujeme pravidelné školenia pre svojich zamestnancov a veľa firemných voľnočasových akcií. Je pre nás dôležité, aby sa naši zamestnanci u nás dobre cítili, pomáhali im skvalitniť ich pracovné podmienky, a hlavne, aby boli u nás spokojní. 

Viac info: daniel@doktormartin.sk alebo tel.: 0902 890 800 alebo na: www.doktormartin.sk

10.7.2019
Zubný asistent Do moderne vybavenej zubnej ambulancie v Bratislave (Karlova Ves) hľadáme zubnú asistentku na TPP. Nástup od 09.2019 príp. dohodou. Ponúkame príjemné prostredie, mladý kolektív, zaujímavú prácu a plat + množstvo benefitov. V prípade záujmu viac info na praca@dentinika.sk, www.dentinika.sk 4.7.2019
brigáda Ponuka praxe v našich zariadeniach s možnosťou brigády počas školy respektíve možnosti zamestnania sa po nej.. Možnosť zaškolenia a získania potrebných certifikátov ako bonus pre študentov zdarma.
Uprednostňujeme študentov z oboru fyzioterapeut a masér.PaedDr. Tomáš Hvostik Riaditeľ centier kryoterapie Bratislava
VIAC
4.7.2019
Zubný asistent
Do novozriadenej zubnej ambulancie, kde budeme dvojčlenný tím,jedno kreslo,štvorručná práca, ja som veľmi trpezlivá, nemám problém všetko vysvetliť,zaučiť, resp.podporiť aj dalšie vzdelávanie.
Kedže som veľký nadšenec a zubarina ma strašne baví,jediné čo by som chcela a čo očakávam je chuť do práce, úsmev,pozitívna nálada,ostatné sa potom dá naučiť.
Kontakt na mňa: Zuzana Sláviková,  Kamenná 3,915 01 Nové Mesto nad Váhom
Miesto ambulancie:Tematínska 24 , Nove Mesto n.V.
T.c. 0944 140 401, mail: zuzanaslavikova@pobox.sk
1.7.2019
brigáda Oddelenie kultúry MČ Bratislava-SM každoročne organizuje na nádvorí Zichyho paláca divadelné stredy a koncertné štvrtky počas Kultúrneho leta (júl, august).

Pri stavbe pódia a rozložení sedenia (stoličky na nádvorí) potrebujeme  brigádnickú výpomoc (chlapcov). Ide skôr o „doplnkovú“ brigádu,

keďže ide o večerné hodiny – od 18.00 do cca 23.00, čo predpokladá prednostne chlapcov z Bratislavy a povedzme z blízkeho okolia Starého Mesta, kvôli doprave domov po skončení. Chlapci, ktorí majú aký taký vzťah k divadlu (komédie) a hudbe (jazz, blues, šansóny), si majú možnosť aj niečo privyrobiť… Odmena je 3,50/hod., ale skutočná práca je len na úvod – postavenie pódia a sedenia a po skončení spratanie…

Ak by sa u vás na škole našli záujemcovia ( potrebujeme ich viac…) prosím, aby sa ozvali na tento mail, prípadne na mobil: 0911238710

Alebo na e-mail:

borivoj.medelsky@staremesto.sk

27.6.2019
Farmaceutický laborant Neflákaj sa po maturite! Zamestnaj sa v Medirexe ako zdravotnícky laborant a my ti po roku preplatíme celé externé štúdium na VŠ… a pridáme kopec ďalších výhod. Klikaj na http://bit.ly/Medirex a dozvieš sa VIAC 24.6.2019
Fyzioterapeut Centrum kryoterapie Bratislava

Ponúka možnosť brigády počas školy respektíve možnosti zamestnania sa po nej.

Deklarujeme zaškolenie a možnosti získania potrebných certifikátov ako bonus pre študentov zdarma. Tieto certifikáty sú priamo určené pracovníkom ktorí pracujú v kryocentrách alebo na obsluhu kryo zariadení v týchto prevádzkach. Certifikát je v slovenskom na vyžiadanie aj anglickom jazyku.  VIAC

12.6.2019
Farmaceutický laborant Aktuálne hľadáme farmaceutického laboranta, absolventa, ktorý by doplnil tím našej Lekárne v nemocnici Malacky.

https://www.profesia.sk/praca/medirex-group/O734961

12.6.2019
Očný optik Ponuka zamestnania do novootváranej prevádzky v centre BA na Kamennom námestí, Optika Fröhlich – Rodenstock. Hľadáme do nášho kolektívu šikovného optika/optičku, v optike bude umiestnená aj dielna na zhotovovanie, opravy a úpravy dioptirkých okuliarov. Ponúkaná mzda 800+ v čistom , podla výkonu, nástup od 24.6.2019. 9.6.2019
Fyzioterapeut

Farmaceutický laborant

Možnosť práce pre farmaceutických laborantov, fyzioterapeutov s možnosťou zaučenia, alebo neskoršieho externého štúdia v danom odbore.    PROTETIKA 5.6.2019
Asistent výživy
ARAMARK

hledáme nových kolegov oboru nutriční terapeut/asistent.

Momentálně obsazujeme tyto pozice v Nemocnici Břeclav, Nemocnici Na Bulovce a v Nemocnici Kladno

26.5.2019
Fyzioterapeut LÁZNĚ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ a.s.

přijme do pracovního poměru:fyzioterapeuta/ku

 Požadujeme:    –   ÚSO, VOŠ, VŠ  /v oboru/  znalost NJ výhodou

Nabízíme:

-práci v dynamické společnosti , odpovídající mzdové  ohodnocení od 28 000kč + prémie, motivační  příplatky  a další možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání, jazykový příplatek, ubytování a příspěvek na ubytování,  zaměstnaneckou stravu ,slevy do Aquafora a další

-pracovní doba 37,50 hodiny : pondělí-pátek, 7-15 hod.

Informaci  podá :

Eva Šimečková -personální.odd. Lázně Františkovy Lázně a.s.,č. tel. 354 201 200  nebo  737 281 067,e-mail: eva.simeckova@frantiskovylazne.cz

Hašková Dana –  -vrchní sestra ,č.tel. +420 737 052

16.5.2019
Asistent výživy
Profidiet

Sme spoločnosť s viac ako 10. ročným pôsobením na slovenskom trhu.Pracujeme v oblasti zdravej výživy, zameriavame sa na klientov s nadváhou a obezitou, ktorým pomáhame zredukovať hmotnosť pomocou proteínovej diéty.

Klientom poskytujeme odborné poradenstvo, osobné ale aj online konzultácie, tvorbu jedálničkov  na mieru v našej prevádzke na Americkom námestí č.1, v Bratislave.

Hľadáme milú, príjemnú, empatickú kolegyňu, s dobrými komunikačnými vlastnosťami, s chuťou učiť sa nové veci a so schopnosťou samostatne pracovať.

Ponúkame zaujímavú prácu v príjemnom kolektíve, s možnosťou ďalšieho vzdelávania a zaujímavými platovými podmienkami, nástupný plat 900 eur, provízia z obratu.

Pracovná doba: Po – Pia 9:00 – 17:30

Viac informácií pri osobnom pohovore.

V prípade záujmu kontaktujte marketingovú manažérku: Mgr. Silviu Polákovú, mobil: 0902 169 649, e-mail: marketer@profidiet.sk. Viac info o nás na www.profidiet.net.

15.5.2019
Masér Spoločnosť Body-Relax hľadá zdravotne znevýhodnených zamestnancov do chránenej dielne. Ide o prácu maséra v príjemnom relaxačnom centre v Bratislave, ktoré má štatút chránenej dielne. Mzda dohodou. Podmienkou je preukázanie odbornej spôsobilosti. Nástup možný ihneď.

Kontaktná osoba: Monika Paliatková, Mobil: 0911 911 111

E-mail: mp(zavináč)agenturagordon.sk, www.body(pomlčka)relax.sk

14.05.2019
 Farmaceutický laborant Do tímu nemocničnej lekárne Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s. (NÚSCH, a.s.) hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu.

Nemocničná lekáreň NÚSCH, a.s. je neoddeliteľnou súčasťou NÚSCH, a.s. a jej pracovníci poskytujú špecializovanú lekárenskú starostlivosť pre kliniky a oddelenia ústavu, vrátane Detského kardiocentra (DKC). Zabezpečujú, aby hospitalizovaní pacienti dostali svoje lieky včas a lekári a ošetrujúci zdravotnícky personál mali vždy k dispozícii všetko potrebné zdravotnícke vybavenie.

Ponúkame prácu v príjemnom spolupracujúcom kolektíve, vo vysokošpecializovanom ústave s mnohými výhodami a možnosťou ďalšieho vzdelávania sa.

Hľadáme šikovného človeka s dobrými  komunikačnými schopnosťami, ochotou a schopnosťami učiť sa nové veci, s dostatočnou mierou samostatnosti. V prípade prijatia je samozrejmosťou zaškolenie skúsenejším kolegom.

Pracovná doba: Po – Pia 7:00 – 15:30

Žiadne (večerné, nočné, víkendové) služby.

Viac informácií pri osobnom pohovore.

V prípade záujmu prosím kontaktujte vedúcu laborantku nemocničnej lekárne: Mgr. Mária Michalková, tel. č.: 02/593 20 579, e-mail: maria.michalkova@nusch.sk

14.05.2019
Zubný asistent
UNB Ružinov, Ružinovská 6, Klinika ústnej, čeľustnej a tvárovej chirurgie  hľadá zubných asistentov pre prácu v ambulantnej časti kliniky :

–    nástup možný ihneď, možnosť ubytovania, možnosť stravovania, dovolenka 25 dní, nástupný plat : 871,-eur,  osobný príplatok , práca v príjemnom, mladom kolektíve. Kontakt :Mgr. Iveta Lukáčová, tel.č. 02/48234 865, mail: iveta.lukacova@ru.unb.sk, vedúca sestra KÚČTCH

12.05.2019
Zubný asistent
Schill Dental Clinic, špičková stomatologická kliniky rozširuje svoje rady. Ak chceš pracovať vo skvelom kolektíve, s najmodernejšími technológiami, ak sa chceš rozvíjať a možno aj špecializovať, máme pre teba otvorené dvere.

Hľadáme zubného asistenta / asistentku. Pre svojich zamestnancov vytvárame skvelé pracovné podmienky, atraktívne finančné ohodnotenie a prácu, ktorá baví.Nástup je možný aj okamžite. V prípade, že máš záujem, pošli svoj životopis na mailovú adresu tvrda@schill.sk alebo nás kontaktuj na čísle 0903 397 148. (www.schill.sk)

10.05.2019
Zubný asistent
„Moderná zubná klinika v Bratislave AT DENT s kompletným zariadením prijme do zamestnania zubného asistenta.

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie a prácu v príjemnom prostredí v mladom dynamickom kolektíve. Nástup po dohode.

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle 0903 955 115. Tešíme sa na prejavený záujem a nového člena nášho tímu.

30.4.2019
Fyzioterapeut  Lázně Kynžvart

Do našeho kolektivu hledáme vhodné kandidáty   VIAC

26.4.2019
Asistent výživy
CITY GASTRO s.r.o.
Ekonomická Univerzita v Bratislave, Petržalka
Druh pracovného pomeru : plný úväzok, skrátený úväzok.Kontaktná osoba: Denisa Konečná , Tel.: +421948188306

24.4.2019

Zubný asistent
Sieť zubných ambulancí White Dental Clinic a bl:k dental clinic hľadá zubných asistentov na prax/brigádu (v prípade záujmu aj na tpp po ukončení školy). Bližšie informácie na t.č. 0949135451 manager Vladislav Golian. 17.4.2019
Brigádnikov
D-Nutrition s.r.o. sa venuje výživovým doplnkom a športovej nutrícií. Aktuálne máme na Slovensku dve prevádzky na balenie týchto už vyrobených doplnkov stravy, a to v Bratislava a v Chorvátskom Grobe a zároveň sa rozrastáme o ďalšiu prevádzku v Prievidzi.

Nakoľko pracujeme výhradne so zahraničnými partnermi na slovenskom trhu zatiaľ naše produkty ešte nefigurujú. Avšak toto chceme zmeniť a preto hľadáme nových ľudí, ktorý by náš pracovný kolektív posilnili.

Kontakt:  t.č.: 0948 511 870 alebo mailom: alapiova.diana@gmail.com

15.4.2019
Zubný asistent
Centrum mikroskopickej stomatológie SOMADENT, kde našim klientom ponúkame nadštandarné konzervačné, pedostomatologické, protetické, chirurgické ošetrenie spolu s dentálnou hygienou.
Sme progresívny tím lekárov a sestričiek s chuťou pracovať a neustále sa rozvíjať a radi by sme prijali medzi seba ďaľších mladých ľudí, ktorých by sme podporili v napredovaní štvorručnej a šesťručnej asistencii, prípadne v štúdiu dentálnej hygieny, či myofunkčných cvičeniach a logopédii.
Sídlime na Starej Turej, blízko Nového Mesta nad Váhom.
kontakt: Dr. Lisá 0915 100 785
5.4.2019
Očbý optik
Hľadáme brigádnika do našej prevádzky na poobedné hodiny/ denne, s nástupom ihneď. Po skončení štúdia TPP. Bližšie info : koptik@koptik.sk 3.4.2019
Fyzioterapeut DSS Sibírka (Bratislava) príjme fyzioterapeuta na plný pracovný úväzok.
kontaktná osoba: Bc. Dominika Strelecká;
email:fyzioterapia@sibirka.sk,  tel.:+421 2 4446 1207
3.4.2019
Fyzioterapeut Do pracovného pomeru, alebo na brigádu

PRÍRODNÉ LIEČEBNÉ KÚPELE SMRDÁKY    VIAC

2.4.2019
Masér Do pracovného pomeru, alebo na brigádu

PRÍRODNÉ LIEČEBNÉ KÚPELE SMRDÁKY     VIAC

2.4.2019
Zubný asistent
Prijmeme kandidátov na pozíciu zubného asistenta v spoločnosti STARZYK s.r.o. (www.starzyk.sk). Prevádzkujeme päť stomatologických ambulancií a radi by sme do kolektívu prijali absolventa odboru zubný asistent. Kontakt na nás: starzyksro@gmail.com,

uctovnik@polystar.sk

29.3.2019
Fyzioterapeut Plný úväzok pre fyzioterapeuta z okresu Stará Ľubovňa.

MUDr. Eva Svrčková, EVAREHAB,s.r.o, Stará Ľubovňa
0905 855 413

27.3.2019
Fyzioterapeut Institut alternativneho zdravia Bona Valetudo OG prijme na rozsirenje Teamu motivovaneho Physiotherapeuta alebo Physiotherapeutku. Pokial mate radost na vykonavani tejto profesii tak ste u Nas v spravnom prostredi…     VIAC 24.3.2019
Masér Institut alternativneho zdravia Bona Valetudo OG prijme na rozsirenje Teamu motivovaneho Physiotherapeuta alebo Physiotherapeutku. Pokial mate radost na vykonavani tejto profesii tak ste u Nas v spravnom prostredi …     VIAC 24.3.2019
Masér Hľadám do svojho tímu masérov a masérky (brigádne).
Lucia Mišeková  Wellness manager
Tel.: +421 905 867 781, E-mail: misekova@hzch.sk
Grapent, a.s.
Hotel Zochova chata ****, www.hotelzochovachata.sk
14.3.2019