Ponuky práce pre absolventov

Na tejto stránke sú zobrazené ponuky práce, ktoré ich poskytovatelia oznámili písomne alebo mailom na adresu školy. Škola neposkytuje všeobecný prehľad o pracovných príležitostiach ponúkaných na trhu práce pre absolventov ani nezodpovedá za pravdivosť obsahu ponúk.

Očný optik
Prijmeme očného optika do novo-vznikajúcej optiky v Bratislave v Petržalke. Nástup možný priebehu najbližších 2 mesiacov.  Práca vhodná pre absolventa.
Náplň práce
– Obsluhovanie oftalmologických prístrojov
– Meranie zrakovej ostrosti + vyšetrenie objektívnej refrakcie oka
– Poskytovanie poradenstva pri výbere okuliarových rámov a kontaktných šošoviek
– Predaj optického príslušenstva zákazníkom
Ostatné znalosti
Microsoft Word – základy, Microsoft Excel – základy
V prípade záujmu a ďalších informácii kontaktovať mailom alebo telefonicky: MUDr. I. Popov, Email: ivipopi@seznam.cz
Tel: +421944365777″
1.10.2018
Farmaceutický asistent Nabídka pracovního místa farmaceutické asistentky

celý inzerát

6.9.2018
 Zubný asistent Hľadáme asistentku do zubnej a čeľustnoortopedickej ambulancie. MUDr. Mária Hlavenková
Líščie Nivy 17,Bratislava Ružinov,   t.č.: 0907 795 774
6.9.2018
 Laborantka LABORANTKA pre Farmakobiochemicke laboratórium, Lekárska fakulta UK . Ponúkame: vykonávanie výskumných laboratórnych prác biochemického zamerania, práce s biologickým materiálom pacientov a experimentálnych zvierat, vykonávanie administratívnych prác pre pracovisko, pracovný čas 7:30 – 15:30, odmeňovanie podľa Zákona o Verejnej službe + osobné ohodnotenie, odmeny,  príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na stravovanie vo fakultnej jedálni

Požiadavky: úplné stredné odborné vzdelanie – odbor zdravotný alebo chemický laborant, vhodné aj pre absolventov, pokročilé ovládanie práce s počítačom (Word, Excel, Outlook)

Plný pracovný úväzok

Termín nástupu: podľa dohody.

Kontaktná osoba: PharmDr. Jarmila Kucharská, CSc. –  jarmila.kucharska@fmed.uniba.sk, Tel.  02 / 593 57 242

6.9.2018
 Zubný asistent  http://www.dentline.eu/ponuka-prace 07.08.2018
 Fyzioterapeut  Ponúkame prácu pre fyzioterapeuta na plný úväzok na neštátnej ambulancii FBLR v meste Stará Ľubovňa.

Informácie 0905 855 413   alebo  evasvrckova@gmail.com
18.07.2018