Ponuky práce pre absolventov

Na tejto stránke sú zobrazené ponuky práce, ktoré ich poskytovatelia oznámili písomne alebo mailom na adresu školy. Škola neposkytuje všeobecný prehľad o pracovných príležitostiach ponúkaných na trhu práce pre absolventov ani nezodpovedá za pravdivosť obsahu ponúk

  Masér Hľadáme absolventku strednej zdravotníckej školy na pozíciu
masérky na plný úväzok v zdravotníckom zariadení. Nástupný plat 580,- EUR plus výkonnostná zložka plus benefity.Sme poliklinické neštátne zdravotnícke zariadenie v odbore FBLR s pracoviskami na Strečnianskej 13 v Petržalke a Sch.-Trnavského 8 v Dúbravke.
T: 0903-247 635 Email: mcsanus@nextra.sk
5.6.2018
 Zubný asistent Spoločnosť  White Dental Clinic hľadá nových ľudí do kolektívu.Ponúkame Vám výhodné pracovné a mzdové podmienky. Termin nástupu
ihneď.  Ambulancie sa nachádzajú v Zdravotnom stredisku v Rači a v Karloveskej poliklinike.Kontakt: 0944 687 277 MUDr. András Puskaryov
5.6.2018
 Očný optik
Ponuka práce pre očných optikov v Optickom centre Evergreen v Malackách.

Náplň práce:
-predaj dioptrických a slnečných rámov
-predaj dioptrických skiel a kontaktných šošoviek
-starostlivosť o zákazníkov na profesionálnej úrovni
– odborná asistencia a poradenstvo pri predaji
– úpravy a opravy okuliarových rámov
– práca s programom SP optik
– komunikácia prostredníctvom mailov
– práca s brúsnym automatom
Ponúkaný plat 900€ + percentá z predaja. Bližšie informácie na
tel.čísle 0905 704 576

22.5.2018
 Masér Hľadám masérov a masérky

celý inzerát

15.5.2018
 Fyzioterapeut Medicínske centrum Sanus, s.r.o hľadá dve študentky, príp. študentov fyzioterapie na letnú brigádu v mesiacoch jún až august počas čerpania dovoleniek našimi pracovníkmi. Môžu byť aj viaceré a môžu sa prestriedať. Sme poliklinické neštátne
zdravotnícke zariadenie v odbore FBLR s pracoviskami na Strečnianskej 13 v Petržalke a Sch.-Trnavského 8 v Dúbravke s úsekmi LTV, elektroterapie, masáží a hydroterapie.
Odmeňovanie je od 4,20 EUR/hod. Ďaľšie podrobnosti a možnosti pri osobnom pohovore s uchádzačkou.Hľadáme taktiež dipl. fyzioterapeutku absolventku, príp. absolventa
na plný úväzok, základný plat od 680 EUR
plus výkonnostná zložka plus benefity. Podrobnosti a možnosti pri osobnom pohovore s uchádzačom.
Možnosť postupného navýšenia príjmu. Perspektívne možnosť ďaľšieho vzdelávania.Email: mcsanus@nextra.sk
15.5.2018
 Asistent výživy Ponuku na zamestnanie v ČR vo PNHB Horní Beřkovice.

9.5.2018
 Zubný asistent  Chcete pracovať v zubnej ambulancii v Bratislave a nebojíte sa
práce?
Zaručíme Vám prácu v zubnej ambulancii s odborníkmi a dobrý
pracovný kolektív.
Za výhodných mzdových a pracovných podmienok. Váš záujem nám
oznámte na mailovú adresu : ponukaprace3@gmail.com
Nezabudnite priložiť Vaše údaje, na ktoré Vás môžeme
kontaktovať
2.5.2018
 Zubný asistent
Zubná ambulancia Zubár Pro s.r.o., Chorvátsky Grob

Náplň práce: asistencia pri stomatologických výkonoch, starostlivosť o chod ambulancie,  starostlivosť o inštrumentárium

Termín nástupu do práce: ihneď

Plat:  cca 800€ (čistý mesačný príjem)

Požadované vzdelanie: Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná sestra, zubný asistent, Vyššie odborné vzdelanie v odbore diplomovaná všeobecná sestra.

Bez požiadavky na odbornú prax

kontakt: MUDr.Oleg Borodavko, tel.: +421 940 538 328

e-mail: boroleg73@gmail.com

25.4.2018
Asistent výživy Ponuku na zamestnanie vo Fakultnej nemocnici Trnava.  Nástup je možný ihneď.

Mgr. Denisa Lovecká, MPH
Vedúca odboru ľudských zdrojov

25.4.2018
Farmaceutický laborant Ponúkame miesto farmaceutickej laborantky do jednosmennej prevádzky v nemocničnej lekárni v Liptovskej nemocnici  od 1.6.2018 .  Môžeme poskytnúť ubytovanie.

Kontakt na personálne oddelenie 044/5563 526, ivankova@nsplm.sk.

18.4.2018
Farmaceutický laborant
Do nášho laboratória hľadáme laboranta. Máme voľné dve miesta na TTP. Prax nie je podmienkou. Plat je tabuľkový, začina na 500 eur ale podľa snahy a ochoty vie veľmi rýchlo narásť na 800 eur.

MGR. BARBORA KONEČNÁ, PHD.
ÚSTAV MOLEKULÁRNEJ BIOMEDICÍNY
LEKÁRSKA FAKULTA, UNIVERZITA KOMENSKÉHO BRATISLAVA

18.4.2018
DENTAL CARE Dr. Rosa, stomatologické a implantologické centrum v Bratislave – Karlova Ves,  ponúka zamestnanie pre zubnú asistentku na plný úväzok.  Termín nástupu jún 2018, bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0903 211 498. V prípade záujmu zasielajte životopis na emailovú adresu heringesova@dentalcare-rosa.sk. 17.4.2018
Odborný masér
Léčebné lázně Mariánske Lázně a.s.    celý inzerát 16.4.2018
Fyzioterapeut
Léčebné lázně Mariánske Lázně a.s.   celý inzerát 16.4.2018
McROY
Miešanie liekov je pre teba hračka?
Tak si laborant akého hľadáme!
Eliška Gremenová, eliska.gremenova@mcroygroup.com+421 901 742 014
11.4.2018
Masér
Do novootvoreného wellness Dobrá Lipa, Bratislava – Vajnory, hľadáme šikovného maséra/ku.

Vhodné pre študenta ako brigáda.

Termín nástupu – ihneď.

Kontakt: Ing. Jozef Bachratý, mr.jozefbachraty@gmail.com, +421 0905 611 791

9.4.2018