AVION – Deň župných škôl.

„Deň župných škôl v Avione je už tradičným a rodičmi deviatakov vyhľadávaným podujatím. Podávanie prihlášok na stredné školy sa pomaly blíži, preto ponúkame žiakom aj ich rodičom možnosť spoznať takmer všetky stredné školy v regióne na jednom mieste a uľahčiť im tak výber budúceho povolania či smerovania vzdelávania,“ predstavil podujatie predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.

Prezentovalo sa celkom 47 stredných škôl. Okrem informačných stánkov jednotlivých škôl bol pripravený aj sprievodný program na pódiu, kde sa počas celého dňa striedali  informácie o školách, odboroch vzdelávania, možnostiach štúdia a úspechoch škôl s vystúpeniami žiakov a pedagógov. Všetci prítomní sa mohli tiež zapojiť do súťaže o vecné ceny.
Prezentácia našej školy počas Dňa župných škôl BSK dňa 20. 1. 2017  sa vydarila.

Našu školu počas celého  Dňa župných škôl  BSK prezentovali žiaci i učitelia. Zlatým klincom bolo pódiové vystúpenie našich žiakov , na pódiu  boli úžasní, výborne predstavili svoje odbory. Janko skvelo moderoval.

 Ďakujeme za super reprezentovanie.

V množstve stredných škôl zaujali naši oční optici čistením okuliarov, zdravotnícki laboranti meraním glykémie, maséri masážami krku, asistenti výživy meraním BMI, farmaceutickí laboranti jemným krémom na ruky a vitamínovými pastilkami a zubní asistenti zaujímavou prednáškou o starostlivosti o zuby.

Hal.