Ponuky práce pre absolventov

Na tejto stránke sú zobrazené ponuky práce, ktoré ich poskytovatelia oznámili písomne alebo mailom na adresu školy. Škola neposkytuje všeobecný prehľad o pracovných príležitostiach ponúkaných na trhu práce pre absolventov ani nezodpovedá za pravdivosť obsahu ponúk.

ZDRAVOTNÍCKY ODBEROVÝ PRACOVNÍK MOBILNÉHO ODBERNÉHO MIESTA

21.1.2021

Miesto práce
Bratislava, Hotel SET
Druh pracovného pomeru
Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
15 EUR/Hodina /Brutto
Pracovná doba
Mobilné odberné miesto funguje 7 dní v týždni 8 hodín denne s hodinovou prestávkou na odpočinok , pracovné dni budú dohodnuté individuálne. Dohoda možná aj popri inom pracovnoprávnom vzťahu
INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI
• Vykonávanie antigénového testovania na ochorenie spôsobené koronavírusom SARS-Co-V-2
INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ
CV zasielajte na adresu: [email protected]
bližsie info na čísle: 0911669668
PREDPOKLADANÝ TERMÍN NASTUPU
Asap – ihneď po schválení prevádzky Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej Republiky a začatí fungovania odberného miesta . Plán začatia prevádzky od 24.1.2021
SPOLOČNOSŤ, PRE KTORÚ JE POZÍCIA OBSADZOVANÁ
TOMA – MED, s.r.o, Klenová 8, 83101 Bratislava, ICO: 36852627

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
a. lekár,
b. zubný lekár,
c. sestra,
d. zdravotnícky záchranár,
e. praktická sestra,
f. študent doktorského študijného programu v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej šesť semestrov,
g. študent, študijného programu v študijnom odbore ošetrovateľstvo v dennej forme štúdia, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej dva semestre, alebo,
h. študent študijného programu v študijnom odbore urgentná zdravotná starostlivosť v dennej forme štúdia, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej dva semestre,
i. študent študijného programu v študijnom odbore pôrodná asistencia v dennej forme štúdia, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej dva semestre,
j. študent študijného programu v študijnom odbore laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve v dennej forme štúdia, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej dva semestre,
k. študent doktorského študijného programu v študijnom odbore zubné lekárstvo, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej šesť semestrov,
l. žiak, ktorý je v pracovnoprávnom vzťahu alebo pracovnom vzťahu u poskytovateľa a je žiakom druhého alebo tretieho ročníka na SZŠ v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra

POMOCNÝ PRACOVNÍK NA ZABEZPEČENIE
PLYNULÉHO CHODU MOBILNÉHO
ODBERNÉHO MIESTA

21.1.2021

Dohoda
5 EUR/Hodina /Brutto
Mobilné odberné miesto funguje 7 dní v týždni 8 hodín denne , prácovné dni budú
dohodnuté individuálne.
– Pomoc pri zabezpečení plynulého chodu mobilného odberného miesta a s tým spojená
administratívna činnosť
Asap – ihneď po schválení prevádzky Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej Republiky a začatí
fungovania odberného miesta
POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM
Žiak strednej školy, absolvent Strednej školy

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI
-Vek 18+
– dobrý zdravotný stav
-manuálna zručnosť
-Práca na PC, základ excel, word

Farmaceutický laborant

13.1.2021

Nemocničná lekáreň Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s., Bratislava
Hľadá farmaceutického laboranta

Gabriel Bodák
Nemocničná lekáreň
Pod Krásnou hôrkou 1, 833 48 Bratislava 37
Tel.: + 421 2 59 320 653
Email: [email protected]
Web: www.nusch.sk

Zubný asistent
9.12.2020
Profi Dent s.r.o. , Sereď
Pracovný pomer na dobu neurčitú, Od 7:30 do 16:00
Hľadáme šikovnú zubnú asistentku, ktorá už ovláda, prípadne má seriózny záujem naučiť sa pracovať 4 ručnou technikou asistencie stomatológovi. Plat 1200 Eur v hrubom.
9.12.2020
Nemocničná lekáreň Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s., Bratislava.                                  Ponúkaná pracovná pozícia:Farmaceutický laborant
Požiadavky:
Stredoškolské vzdelanie v odbore farmaceutický laborant Kontakt:Mgr. Mária Michalková
Vedúca farmaceutická laborantka
Tel.: + 421 2 59 320 579
07.12.2020
Lekáreň BENU na adrese: Na križovatkách 80, Bratislava( Trnávka) hľadá farmaceutického laboranta. Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom):900 € za mesiacDátum nástupu:ihneď Náplň práce, právomoci a zodpovednosti-výdaj zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu-poskytovanie dispenzačného minima, optima, maxima pacientom-kontrola stavu skladových zásob, objednávanie zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu-vykonávanie odborných prác pri objednávaní a príjme tovaru-zabezpečovanie správnej lekárenskej praxe-spracovanie poukazov pre zdravotné poisťovne-internetový výdaj zdravotníckych pomôcok-ostatné činnosti potrebné pre plynulý chod výdajneZamestnanecké výhody, benefity: príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív, motivačné ohodnotenie

pracovný čas: 8 hodinový(v dvojsmennej prevádzke) , prevádzka lekárne otvorená Pondelok- Piatok od 07:00 – 19:00, sobota od 8:00-13:00

druh pracovného pomeru: plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca: ukončené úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou  v odbore farmaceutický laborant

Kontakt 0915 918 183, Mgr. Mária Lešková, MEA MEDICAL CENTRUM,s.r.o.

Fyzioterapeut
12.10.2020
Léčebné lázně Mariánske lázně
Nabízime: Plat 32000-35000, vzdělávací programy, možnost ubytování dotovaného společností, při osobním jednání možnost dalšího benefitu,
Kontakt:
Jitka Ďurčová, tel: +420354 661 702, E mail:[email protected], www.ensanahotels.com
Farmaceutický laborant Zdravotnícky laborant
28.9.2020
Ponúkame pracovné miesto pre laboranta v odbore lekárska genetika. Prax nie je
podmienkou. Náplňou práce je izolácia DNA, dodržiavanie ISO STN 15 189 a evidencia vzoriek.
Cena práce 700 eur netto, pracovisko: Diagnostické centrum lekárskej genetiky GenVias s.r.o.,
poliklinika Šustekova 2, Bratislava, 851 04, telefonický kontakt 0902 899 611.
4.9.2020
Lekáreň Vitalitas NC MOLO, Myslenická 2/C, 90201 Pezinok,
hľadá farmaceutického laboranta.
kontakt 0903 790420, PharmDr. Janka Raczova