Ponuky práce pre absolventov

Na tejto stránke sú zobrazené ponuky práce, ktoré ich poskytovatelia oznámili písomne alebo mailom na adresu školy. Škola neposkytuje všeobecný prehľad o pracovných príležitostiach ponúkaných na trhu práce pre absolventov ani nezodpovedá za pravdivosť obsahu ponúk.

Zubný asistent
2.7.2020
Zubný asistent, sestra v zubnej ambulancii Denta Group
Druh pracovného pomeru plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny

DENTA Group, s.r.o., Drieňová 38, 82102 Bratislava

Kontaktná osoba: MUDr. Vlastimil Graus
Tel.: 0918/481064, 02/43337325

30.6.2020
Zubná ambulancia Doc. Lindauera ponúka zubnej asistentke perspektívu v povolaní, zaujímavú prácu v kvalifikovanom tíme odborníkov a priestor na osobný rast . Do nových priestorov zubnej ambulancie hľadáme posilu na trvalý pracovný pomer. Ak máš záujem stať sa členom mladého, napredujúceho tímu a tvoriť ľuďom úsmev na tvári, pošli svoj životopis na [email protected] Viac info na www.zubambulancia.sk

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
asistencia pri zubnom ošetrení
komunikácia s klientmi
organizácia ambulancie pre plynulý chod ošetrenia
príprava a starostlivosť o nástroje a príslušenstvo, hygiena zubnej ambulancie
administratívna práca súvisiaca s chodom zubnej ambulancie

Zdravotnícky laborant
25.6.2020
THUASNE MEDICAL, s.r.o. hľadá do svojej výdajne zdravotníckych potrieb na Karadžičovej ulici zodpovedného asistenta/asistentku predaja. Potrebné vzdelanie v odbore:
farmaceutický laborant (stredná zdravotná škola + špecializácia ZP alebo lekárenstvo), zdravotnícke a diagnostické pomôcky (vysoká škola I. stupňa), farmácia (vysoká škola II. stupňa). Musí byť registrovaný v SLK alebo SKMTP.
Hľadáme lojálneho človeka s chuťou do práce, ktorý má teamového a obchodného ducha. Znalosť angličtiny je vítaná, taktiež orientácia v spracovávaní zdravotníckej dokumentácie je výhodou. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí v centre mesta so zázemím materskej firmy.
Mzdové podmienky (brutto) 850 EUR/mesiac (počas skúšobnej doby 3 mesiace + mesačné odmeny). Následne úprava podľa výkonu a skúseností
E-mail: [email protected]
Masér a Fyzioterapeut
10.6.2020
Sme neštátne ambulantné zmluvné zdravotnícke zariadenie v odbore FBLR. Poskytujeme komplexnú zdravotnú starostlivosť na úsekoch LTV, elektroliečby, masáží, vodoliečby, ergoterapie pod vedením odborného lekára FBLR. Jednosmenná prevádzka, víkendy voľné.
Ponúkame letnú prázdninovú prax (brigádu) pre študentov odboru fyzioterapia, príp. odboru  masér, mzdové ohodnotenie
podľa stupňa dosiahnutého vzdelania.
Taktiež prijmeme do pracovného pomeru na plný alebo čiastočný úväzok absolventov horeuvedených odborov.
Platové podmienky podľa výšky úväzku, okrem základnej mzdy aj výkonnostná zložka, umožnenie ďaľšieho vzdelávania v rámci benefitov.
Podrobnosti pri osobnom kontakte.
MUDr. Lordová Katarína
Medicínske centrum Sanus, s.r.o.
Strečnianska 13, 851 05 Bratislava
Email: [email protected]
Masér
8.6.2020
Do salónu v Senci hľadám masérov.
Vlastním zabehnutý masérsky salón v Senci orientovaný na masáže žien, anticelulitidne procedúry a podobne.
Do tímu hľadám masérku ideálne čerstvého absolventa v odbore maser.
Mzda: 5€/h
Práca na dohodu po 3 mesiacoch možnosť na  TPP.
Miesto výkonu prace: Senec
Životopisy zasielajte na: [email protected]
5.6.2020
Hľadáme zdravotníckeho laboranta na obsadenie pracovnej pozície v Laboratóriu imunológie – Poliklinika SZU, Slovenská zdravotnícka univerzita. V prípade záujmu si prosím dohodnite osobné stretnutie.
Kontakt:
doc. RNDr. M. Horváthová, PhD.
Laboratórium imunológie MLKIAB – Poliklinika SZU
Email: [email protected]
Tel.: +421 2 59370 830
3.6.2020
Sme stomatologické rtg pracovisko a hľadáme do svojho tímu človeka, ktorý má chuť pracovať a učiť sa nové veci. Pracujeme s modernými digitálnymi rtg prístrojmi a technológiami.
Čo požadujeme: Obsluha stomatologických rtg prístrojov a zhotovovanie rtg snímkov Každodenná starostlivosť o klienta Telefonická a emailová komunikácia.
Požiadavky: Stredoškolské s maturitou vzdelanie, anglický jazyk – mierne pokročilý, Počítačové znalosti: Microsoft Outlook – základy, Microsoft Windows – základy
Platové ohodnotenie: Nástupný plat – 750,00 eur (brutto) Úprava platových podmienok po skúšobnej dobe
Svoj životopis zasielajte na [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na 0948 555 088 alebo 0911 752 542. VirtuOSS, stomatologické rtg pracovisko, Bajzova 2, 82108 Bratislava.
18.5.2020
Do zubnej ambulancie prijmem zubného asistenta.
Bližšie info na osobnom pohovore, životopisy zasielať na mail [email protected],
t.č. 0915 533 969
Poliklinika Karlova Ves, Bratislava, MUDr. Adriana Pristašová
14.5.2020
Do stomatologickej ambulancie v zdravotnom stredisku na Učiteľskej ulici v Podunajských Biskupiciach.

Bližšie informácie rada poskytnem na osobnom pohovore v mojej ambulancii. Kontaktné údaje sú MUDr. Daniela Fuleova, mobil +421 903249449, email [email protected]

12.5.2020

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb Ponúka pozíciu na pracovné miesto Zdravotnícky laborant na Oddelení laboratórnej medicíny, Pracovisko hematológie a transfuziológie.

Vzdelanie: V odbore zdravotnícky laborant (SŠ, VŠ), vhodné aj pre absolventa

Nástupný plat: 1010 € + príplatky

Kontakt: Tel.: +421 2 59 320 343, Email: [email protected]

Farmaceutický laborant
6.5.2020
Do Lekárne Pod Terasou v Hlohovci hľadáme zodpovednú, pozitívne naladenú kolegyňu alebo kolegu s odhodlaním robiť svoju prácu čo najlepšie. Sme súkromná verejná lekáreň vo vlastníctve dvoch farmaceutiek, ktoré v nej i reálne pracujú. Našim cieľom je byť priateľskou a ústretovou lekárňou kde pacient vždy nájde okrem obvyklého sortimentu aj pomoc, či odbornú radu a kde sa cíti príjemne. Prevádzka lekárne: Po – Pi 8.00 – 18.00 So 8.00 – 12.00

Zamestnanecké benefity: mimoriadne priateľský pracovný kolektív, ústretový prístup zamestnávateľa k potrebám zamestnanca, dovolenkové a vianočné odmeny, zvýhodnený nákup lekárenského sortimentu pre osobnú potrebu, rekreačný poukaz s príspevkom zamestnávateľa 275 €
preplácanie poplatkov v komorách, podpora vzdelávania

Osobnostné predpoklady uchádzača:

Pracovitosť
Ochota prehlbovať svoje odborné znalosti
Pozitívny vzťah k ľuďom
Nekonfliktná povaha
Dobré srdce a zmysel pre humor sú výhodou

Adresa spoločnosti:

Lekáreň Pod Terasou

Avaler s. r. o.

Hollého 1

920 01 Hlohovec

Kontaktné osoby: Mgr. Lucia Potúčková, PharmDr. Zuzana Martinkovičová

Tel.: +421948157776, +421333000043

Masér

31.1.2020

 Aegeo Spas je najväčším prevádzkovateľom wellnessov v Grécku. Má na starosti wellnessy v 280 štvorhviezdičkových a päťhviezdičkových hoteloch. Momentálne hľadajú masérov  na prichádzajúcu letnú sezónu (Apríl-Október). Spolupráca by sa mohla uskutočniť v dvoch formách a to:

-vo forme praxe  študentov,
-vo forme pracovných miest na najznámejších gréckych ostrovoch pre  absolventov.
Ponúkajú
– spiatočný lístok,
– školenie našich masáží a ošetrení,
– štyridsaťhodinový pracovný týždeň,
– ubytovanie vo dvoj- alebo trojlôžkových izbách a obed,
– plat podľa kvalifikácií.