Ponuky práce pre absolventov

Na tejto stránke sú zobrazené ponuky práce, ktoré ich poskytovatelia oznámili písomne alebo mailom na adresu školy. Škola neposkytuje všeobecný prehľad o pracovných príležitostiach ponúkaných na trhu práce pre absolventov ani nezodpovedá za pravdivosť obsahu ponúk.

Zdravotný
asistent

7.5.2021

DOMUS BENE – DOM DOBRA o. z.
ZARIADENIE PRE SENIOROV, ŠPECIALIZOVANÉ ZARIADENIE
Do nášho zariadenia pre seniorov hľadáme absolventky odboru „zdravotný
asistent“
Práca v krásnom, pokojnom areáli Slnečných jazier v Senci, v príjemnej rodinnej atmosfére, zabezpečujeme ubytovanie, stravu aj pracovné benefity.
PhDr. Silvia Poórová -riaditeľ
ZpS a Šz – Slnečné Jazerá Juh 2238, 903 01 Senec,Tel.: 02/45922922, Email: [email protected]
Absolvent

2.5.2021

Versium, s.r.o., Elektrárenská 6, Bratislava

Asistent/ka zákazníckeho servisu

Ponúkaná základná mzda: €1000 btto
Druh pracovného úväzku: plný úväzok
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Čo bude predovšetkým Tvojou úlohou:
Správa databázy konečných užívateľov (starostlivosť o stómie, kontinencia) vrátane práce na Infolinke
Vedenie zákazníckej korešpondencie a skladu vzoriek, asistencia pri príprave tovaru k expedícii
Účasť na príprave marketingových projektov pre obchodných klientov a konečných užívateľov
Ďalšie administratívne činnosti pre zamestnávateľa.
Benefity
Bonusový systém v závislosti na výsledkoch spoločnosti
Možnosť neustáleho rozvoja odborných znalostí a zručností, nakoľko sa jedná o kombinovanú pozíciu
Ostatné benefity: sick days, príspevok na relax
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
úplné stredoškolské (je podmienkou)
Zameranie, odbor:
zdravotníctvo (preferované), ekonomika
Požadovaná prax
2 roky, no privítame aj schopných absolventov
Pracovná oblasť, v ktorej sa prax požaduje:
zdravotníctvo, prípadne obchodná spoločnosť
Znalosti
Počítačové znalosti – používateľ:
Microsoft Office – pokročilý
Vodičský preukaz
sk B výhodou
Jazykové znalosti
Anglický jazyk výhodou
Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
samostatnosť, zodpovednosť, kreativita

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.5.2021, nástup najneskôr 1.7.2021
Požadujeme štruktúrovaný životopis a stručný motivačný list. Kontaktovať budeme len vybraných
uchádzačov.
Kontaktná osoba: Monika Bakočková
Tel.: 0908 777 002
E-mail: [email protected]

Dipl. fyzioterapeut / masér

19.04.2021

Sme neštátne ambulantné zmluvné zdravotnícke zariadenie v odbore FBLR. Poskytujeme komplexnú zdravotnú starostlivosť  na úsekoch LTV, elektroliečby, masáží, vodoliečby, ergoterapie pod vedením odborného lekára FBLR. Jednosmenná prevádzka, víkendy voľné.

Prijmeme do pracovného pomeru na plný alebo čiastočný úväzok absolventov odborov fyzioterapeut/masér.  Platové podmienky podľa výšky úväzku, okrem základnej mzdy aj výkonnostná zložka, umožnenie ďaľšieho vzdelávania v rámci benefitov. Podrobnosti pri osobnom kontakte.

Ponúkame tiež letnú prázdninovú prax (brigádu) pre študentov odboru fyzioterapia, príp. odboru  masér, mzdové ohodnotenie podľa stupňa dosiahnutého vzdelania.

MUDr. Lordová Katarína, Medicínske centrum Sanus, s.r.o., Bratislava, T: 0903-247 635, Email: [email protected]

Farmaceutický laborant

31.3.2021

Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu, Liptovský MikulášHľádáme kalegov do našich laboratóriína úseky:
Hematolõgie a transfúziológie, Klinickej biochémie, Klinickej mikrobiológie
Kontakt:tel+421 44/55 63 526, [email protected], [email protected], www nsplm.sk
Ortopedický technik a Diplomovaný fyzioterapeut

25.3.2021

Sme rozvíjajúca sa firma v stredoslovenskom regióne  v odbore ortotickych a ortopedickych zdravotníckych pomôcok vo Zvolene, Dudinciach a v Banskej Bystrici.
Mgr. Miroslav Olah, MiopeD s.r.o.
0903532192, [email protected]
Zubný asistent 25.3.2021 máme voľné tri pracovné miesta vhodné pre absolventov odboru zubný asistent. Miesto výkonu práce je v Bratislave- Vajnory a Veľký Biel. Prosíme o oslovenie vašich študentov. V prípade záujmu prosím o kontaktovanie:
e-mail: [email protected]
tel. číslo: 0914 241 370
Farmaceutický laborant15.3.2021
Hľadáme šikovnú farmaceutickú laborantku do našej lekárne Verejná lekáreň Univerzitná lekáreň Nemocnica svätého Michala,a.s. Možný nástup  apríl-máj 2021. Víkendy voľné.
PharmDr.Minczingerová Ágota
UN Nemocnica sv.Michala,a.s.
tel.:02/32611084
Zubný asistent11.3.2021
Risorius dental care v Bratislave
Súrne hľadá zubnú asistentku do tímu.
Zubný asistent

2 miesta

10.3.2021

Smile4life s.r.o. , Kalinčiakova 31, Bratislava III plagát pracovnej ponuky
Kampaň pre absolventov na rôzne pozície

8.3.2021

Náborový plagát absolventi

Leták pre nábor absolventi